Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

arvo primaViimastel aastatel on New Jersey osariigi Atlandi Piirkonna Ehitusühing korduvalt austanud Toms Riveris tegutsevat Prima firmat. Kohalik ajaleht “Asbury Park Press” teatas hiljuti oma lehes Atlandi Piirkonna Ehitusühingu aastakoosolekul langetatud otsusest tunnustada Arvo Prima poolt juhitud firmat, kui kõige eeskujulikumat ehitusettevõtet, mis kõige paremini esindab ehitajate ideaale.

Prima firma president Arvo Prima ütles kohalolijatele: “Olen väga tänulik oma kolleegidele sellise tunnustuse eest,” ning rõhutas oma töökollektiivi eesmärki pakkuda majaostjatele kõige kvaliteetsemat produkti, mis nad on võimelised valmistama. “See, et meie kolleegid meid nii on tunnustanud on mulle isiklikult suureks auks.”

Primade firma on 25 tegevusaasta jooksul ehitanud hulga üksikelamuid ja ka suuri majade komplekse. Kui viimastel aastatel ehitustegevuse tempo on üldiselt olnud suhteliselt piiratud, siis Prima firmal on õnnestunud majade ehitamist jätkata.

Arvo vend Kaljo on firma töödejuhataja ja isa Vello president emeritus, kes nüüd on puhkepalgal. Primade pere on aastaid olnud lähedalt seotud Lakewoodi Eesti Ühingu tegevusega ja korduvalt teinud suuremaid annetusi Eesti Maja remontide heaks ning ürituste toetuseks.

Alles hiljuti asendasid Prima firma põrandate katmise spetsialistid einelaua ja WC’de põrandad ning firma uuendas ka Eesti Maja kanalisatsioonitorustikku, kattes ise suure osa kulusid.
Priit Parming

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo