Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

On palju juttu kliima soojenemisest, jääväljade sulamisest, maapinna aeglasest vajumisest ookeanidesse jne. Et meie oleme väga hooletud olnud, et oleme lubanud sellel  juhtuda.

See paneb mõtlema, kui kümned tuhandeid aastaid tagasi igijääväljad, mis katsid suurema osa planeedist, hakkasid sulama  – kas see kliima soojenemine oli inimeste hoolimatusest ka siis?

 

Kas see oli autode “exhaust” ja tehaste must suits – kas see siis põhjustas maakera kliima soojenemise? Üle 20 000 aasta tagasi??? Või oli selleks  muu põhjus? Kas on võimalik, et see on kordumas?


Põhjanabal, jää all, on leitud troopiliste taimede jälgi – kust need siis pärit võivad olla? Kas maakera oli soojem? Kas kliima on nii kõikunud? Kas maakera positsioon ümber päikese on muutunud?  


Paneb mõtlema!
Ülle Ederma

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo