Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Laialt levib sotsiaalmeedias BBC televisiooni klipp Saaremaast kui Eesti koroonakeskusest.


Kahetsusväärselt on klipis tegemist valeinformatsiooniga – nimelt on protsentuaalselt küll Saaremaal positiivse testi andnute arv kõige kõrgem, kuid tegelikult on nakatunuid ainult veidi üle 500 Saaremaa 33 000 pealisest elanikkkonnast.


Ka ei täitunud klipis öeldud sünged ennustused 1000st haigla abi vajajast 20. aprilliks. Tegelikkuses oli haigeid kümmekond ja tühje voodeid Kuressaare haiglas piisavalt.


Mis puutub nüüd sellesse Milano võrkpallimeeskonda, kes arvatavasti Saaremaale viiruse tõi, siis see spordivõistlus toimus Terviseameti loal, kes ei leidnud mingit ohtu selles, et viirusekoldest tulevad sportlased Saaremaale võistlema.


22. aprilli seisuga vajas Eestis koroonaviiruse tõttu haiglaravi 114 inimest, kellest seitse oli juhitaval hingamisel, teatas terviseamet. Haiglatest on välja kirjutatud 184 inimest.


Kokku on Eestis koroonaviirusega (mitte koroonaviiruse tõttu, vaid kui muude haigustega on kaasnenud ka koroonaviirus) surnud 44 inimest.


Teste on 23. aprilliks Eestis tehtud 45 181, nendest 1592 ehk 3,6% olid positiivsed.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo