Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Üllatav ja äärmiselt kahju on lugeda USA ainukese eesti ajalehe esileheküljel toodud kirjutist ja arvamust Eesti Rahvuskomitee Ühendriikides esimehe Marju Rink-Abeli sulest.


Kuidas saab ERKÜ esimees autoriteetselt kinnitada, et Ameerika presidendi valimised olid „läbi viidud legaalselt, õiglaselt ja läbipaistvalt“.

 

Kas esimees on olnud koostöös suurte meediafirmadega, kes valimiste tulemusi on mõjutanud Bideni võiduks?

 

Biden on ju ise kinnitanud, et demokraadid on arendanud erilise programmi valimistulemuste võltsimiseks.

 

Huvitav on tähele panna, et ERKÜ esimees on täiesti veendunud, et USA valimised olid  “õiglaselt ja läbipaistavalt” läbi viidud.


Teine tähelepanuvääriv  punkt on see, et ERKÜ on tulumaksuvaba organisatsioon ja sellise eesõigusega organisatsioon ei tohiks puutuda ei USA ega Eesti poliitikasse.

 

Ta peaks olema poliitiliselt erapooletu.


Mina räägin siin nii iseenda kui ka teiste USA eestlaste nimel, kes ei hääletanud hr  Bideni poolt.

 

Bideni poolt ei saa olla üksi eestlane, kellele inimelu on tähtis, sest just president Trump on astunud välja toetama sündimata laste elu, märkides, et iga elu on Jumala poolt antud kingitus ja eesõigus.

 

Bideni poolt ei saa olla ükski Jumala ristimärgiga ristimises märgitud eestlane, kes toetab oma kristlastest õdesid ja vendi, kes on palvetanud ja palvetavad president Trumpi ja tema perekonna eest; kes toetavad Franklin Grahamit, kelle korraldusel toimus hiigelsuur palvekoosolek Washingtonis USA eest ja Ameerika elanikkonna pöördumise eest, pattude üles  tunnistamise eest ja Jeesuse Kristuse vastu võtmise eest inimese isikliku Lunastajana ja Õnnistegijana.


Bideni poolt ei saa hääletada ükski eestlane, kes on lugenud Jumala sõnast, et usklik peaks toetama Iisraeli maad ja rahvast ja palvetama Jeruusalemma rahu eest.

 

Ja ka selles toimingus on Jumal andnud lubaduse õnnistada teda ja rahvast, kes toetab Iisraeli ja tema rahvast.

 

Iga eestlane peaks soovima endale ja enda perele ja järeltulijatele Jumala õnnistust.


On raske uskuda, et Marju Rink-Abel Rahvuskomitee esimehena saab nii veenvalt toetada hr Bidenit, keda asusid kiiremas korras toetama Venemaa president Putin, Hiinas võimul olevad kommunistid, Iraani revolutsioonilised moslemid ja mitmed teised kommunismile kalduvad riigijuhid.


Mõned veel elus olevad eestlased ja mitmete esimees Marju Rink-Abeli ealiste ja nooremate vanemad ja vanavanemad põgenesid Nõukogude okupatsiooni haardest välismaale ja paljude eestlaste sugulased on äganud kommunistide valitsuse all okupeeritud Eestis, surnud Siberi vangilaagrites, vanglates ja kannatanud aastaid vangistuses oma vabaduseiha tagajärjel.

 

Eesti Vabariik vabanes Nõukogude okupatsioonist paljude palvete ja järeleandmata põrandaaluse tegevuse tulemusena.

 

Eesti kirikutes siin Ameerikas on palvetatud igal pühapäeval Eesti vabanemise eest üle viiekümne aasta ja Eesti vabanes ja taastas oma iseseisvuse.

 

Selle eest tänu Jumalale ja eesti vabadusvõitlejatele nii siin Ameerikas kui ka Eestis.


Airi Vaga

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo