Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Paari viimase aasta jooksul olen kasutanud eestikeelset õppeprogrammi veebilehelt www.keeletee.ee, mis võimaldab inglise ja vene keelt kõnelevatel kasutajatel õppida põhilisi (A1 ja A2) ja keskmisi (B1) eesti keele tasemeid.


See võimaldab videotest arusaamist, meilide kirjutamist, küsimustele vastamist, testide tegemist ja palju muud.

 

Enne Keeletee.ee kasutamist oli mul pärast eesti kooli lõpetamist tõsiseid probleeme eesti keele õppimisega, kuna eesti keele tunde pakkuvad veebisaidid õpetasid ainult väga elementaarseid termineid, mis ei võimalda eesti keelt vabalt vallata.

 

Keeletee.ee päästis mind olemast tavapärane eesti-ameerika laps, kes teab väga vähe oma emakeelt, seda mida räägitakse isamaal.

 

Minu arust on selle programmi abil õppimine nii tõhus, et nüüd, kui olen seitseteist aastat vana, räägin väljaspool kooli peaaegu ainult eesti keeles.

 

Mul on aktsent, mis paneb inimesi mõtlema, et olen eurooplane ja mitte ameeriklane, ja minu jaoks on loomulikum rääkida eesti keeles kui inglise keeles.


Kui soovite, et teie või teie laps oleks pigem eesti keelt rääkiv eestlane kui tava-ameeriklane, kes on eestlane vaid oma perekonna ajaloo tõttu, soovitan seda veebisaiti kasutada.


 Heikki Jõks (17a)

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo