Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eestlannast modell, New Yorgis resideeruv Alexandra Elizabeth Ljadov, artistinimega Majorlilkween, andis välja debüütsingli „Bound“. Alexandra on loo autor nii muusikas kui sõnas ja on ka video lavastaja ja kaasmonteerija. Video on filmitud New Yorgis kahe päeva vältel nii stuudios kui linnast väljas vabas looduses.

Eesti päritolu Richard Must, kes üritas koos kaaslastega 130 miljoni euro ulatuses Suurbritanniasse kokaiini smugeldada, mõisteti 30 aastaks vangi, kirjutab BBC. Must ja tema neli kaaslast peeti kinni möödunud aasta augustis, peale seda kui Cornwallis peeti kinni 60-jalane katamaraan 1,4 tonni kokaiiniga pardal. See on ajalooliselt üks suuremaid kokaiini avastamisi Ühendkuningriigi ajaloos.

 

Soomes paljastati hiiglaslik pedofiiliavõrgustik, seoses laste seksuaalse ahistamise ja internetis filmide levitamisega vahistati viis meest. Kurjategijaid said filme 17 lääneriigi (mitmed neist Euroopa riigid) pedofiiliavõrgustikelt, ühes filmis oli jäädvustatud ka lapse tapmine.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo