Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Ülemaailmse uue muusika ühingu ISCM esindusfestival World Music Days toimub tänavu Eestis ja festivali partner on Eesti suurim uue muusika festival Eesti Muusika Päevad. Kavast saab osa Klassikaraadio vahendusel, mis toob nii Eesti kui ka Euroopa raadiokuulajateni mitmed kontserdid.

World Music Days koos Eesti Muusika Päevadega toob publikuni kõige uuema muusika Eestist ja kogu maailmast. Festival toimub 2.10. maini Tallinna ja Tartu kontserdipaikades ning Laulasmaal. Alates reedest, 3. maist vahendab Klassikaraadio festivali kontserte igal õhtul, seejuures jõuab kaheksast kontserdiülekandest neli Euroopa ringhäälingute liidu EBU vahendusel ka raadiokuulajateni Lätis, Soomes, Portugalis ja mujal Euroopas.


Klassikaraadio eriprogrammi avab reedel, 3. mail kell 19 kontsertülekanne Estonia kontserdisaalist, kus üles astuvad Eesti Riiklik Sümfooniorkester Olari Eltsi juhtimisel ja Soome üks nõutumaid klassikalisi kitarriste Petri Kumela. Lisaks kontserdiülekannetele on festivali päevil Klassikaraadio sarjas "Delta" eetris jutuajamised uudisteoste autorite, festivali külaliste ja muusikutega. Klassikaraadio saated on järelkuulatavad.


VES/klassikaraadio.err.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo