Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Soome laevandusettevõte Eckerö Line sõlmis eellepingu uue kaubalaeva ostmiseks. Uus kaubalaev alustab liiklemist Tallinna A-terminalist Helsingi Vuosaari sadamasse juba juunikuus.

Soome lipu all liiklev laev võtab lisaks lastile peale ka autoga reisijaid, kelle jaoks pakub uus, kaks korda päevas toimuv laevaühendus soodsat võimalust Soome lahe ületamiseks. Eckerö Line’i laeval veetava kauba ja autode arv on viimastel aastatel tugevalt kasvanud ning uue laeva kasutuselevõtt annab võimaluse mahtu veelgi suurendada.


«Me näeme Tallinna-Helsingi liinil suurt potentsiaali ja tahame osaleda selle arengus,» ütleb Eckerö Line'i tegevdirektor Taru Keronen. «Meie kaubaveoste arv on viimastel aastatel kiiresti kasvanud ning üha rohkem kliente läheb kas Soome või Eestisse autoga. Tutvustame uut lahendust, mis võimaldab kaubaveoklientidel ja autoga reisijatel jõuda soovitud sihtkohta Soomes lihtsamini, vältides Helsingi kesklinna liiklust. Nii Vantaa lennujaam kui ka eestlaste seas populaarne IKEA kaubamaja on Vuosaari sadamale väga lähedal,» lisas Keronen.


Uus laev registreeritakse Soome lipu alla. Eckerö Line on ainus Soome lipu all liiklev laevafirma Tallinna-Helsingi liinil.


Uus laev sõidab Tallinnast Helsingisse ja tagasi kaks korda päevas ning sõit kestab kolm tundi. Laeva nimi avaldatakse pärast registreerimist.


VES/tarbija24.postimees.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo