Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

yleandmine

Vasakult: Eesti Lipu Seltsi esimees Jüri Trei, Lipuvabriku tegevjuht Karina Tõeleid, Lauluväljaku juhataja Urmo Saareoja.

SA Tallinna Lauluväljak ning Eesti Lipu Selts on alustanud koostööprojektiga, mille raames saab Lauluväljaku väärtuslikuimaks kingituseks Eesti lipp, mis on Raadiotornis kolm kuud lehvinud.


„Mul on väga hea meel, et saame koostöös Eesti Lipu Seltsiga tänase lipupäeva puhul kutsuda ellu ühe uue traditsiooni, millega meie riigilippu au sees hoida,“ ütles Lauluväljaku juht Urmo Saareoja, „Lauluväljakul on võimalik tihti võõrustada maailmakuulsaid külalisi ning just sellistele tegijatele saabki meiepoolseks väärtuslikuimaks kingituseks Eesti lipp.“


„Koostöös Eesti Lipu Seltsiga ja Lipuvabrikuga see idee sündis ning nemad on meile kinkinud ka esimeseks „seemneks“ kolm lippu, mis leiavad endale väärika lehvimiskoha,“ lisas Saareoja, „Tegemist on ilusa algatusega, mis loodetavasti annab oma panuse Eesti lipu tutvustamisele laias maailmas.“


Alates 4. juunist lehvib Lauluväljaku Raadiotornis alaliselt kolm Eesti lippu.


Tekst ja foto: lauluvaljak.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo