Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

28. juunil Soome pealinnas toimuv ESTO 2019 avasündmus on suurejooneline ning esmakordselt ESTO-de ajaloos korraldavad tasuta rahvakontserti Soomes elavad eestlased.

Just Soomes elab praegu maailma suurim eesti kogukond. «Kuid me oleme ka maailma noorim väljaspool Eestit elav kogukond. Nüüd palume kõigi teie abi,» nii algab noorte pöördumine Hooandja veebilehel www.hooandja.ee


Meie oleme ESTO 2019 Helsingi toimkonna liikmed. Korraldame esmakordselt ja õhinapõhiselt ESTO festivali ehk XII ülemaailmseid eesti kultuuripäevi, mis toimuvad sel suvel 27. juunist 3. juulini Helsingis, Tartus ja Tallinnas. Festivali fookuses on noored – MEIE TULEVIK – ja nii toob ESTO 2019 esmakordselt üle maailma kokku 66 noordelegaati ning sadu lauljaid ja tantsijad, kellega ühiselt anname ainulaadse kontserdi otse Soome pealinna südames.​


Avakontserdil AEGADE SILD kõlavad eesti laulupidude laulud ja tantsitakse meie tantsupidude tantse. Et meie hääl kõlaks ja avatseremoonial kõlavad kõned kaugele kanduks – palun andke meile hoogu. Nii saame vajaliku helitehnika renditud. Tule, anna meile hoogu – nii teeme üheskoos ajalugu!


Kohtume ESTO-l!​

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo