Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Portaali geenius.ee andmetel on Apple Pay nüüd ametlikult Eestis toetatud, seda läbi veebipankade Monese, Revolut ja N26.

Geenius kirjutas märtsis, et mobiilseid pangandusteenuseid pakkuv firma N26 teatas Facebookis, et Apple Pay laieneb lähiajal mitmesse Euroopa riiki, näiteks Kreekasse, Portugali, Slovakkiasse, Sloveenia ja Eestisse.


Oleme saanud kinnituse, et teenus töötab nii Revoluti kui N26 baasil, saab kaarte lisada ja saab ka näiteks iPhone’i või Apple Watchiga maksta.


Apple Pay lubab iPhone’iga siduda pangakaardi ning seejärel kasutada telefoni viipekaardina, ilma, et pangakaarti oleks vaja taskust välja võtta.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo