Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Sellesuvine suursündmus, laulu- ja tantsupidu „Minu arm“ tähistab 150 aasta möödumist esimesest laulu- ning 85 aasta möödumist esimesest tantsupeost.

Juubelile vääriliselt on tänavune pidu enneolematult suur – sellest on võimalik otsepildis osa saada ka maakondades kohapeal. 7. juuli hommikul kell 10.00 ja 11.00 algavad maakondades esimesed tasuta rahvapeod, kus saab suurelt ekraanilt jälgida tantsupeoetendust (üheksas kohas) ning kell 14.00 algavat laulupeokontserti (otsepilt kõigis peopaikades).


14 paigas üle Eesti toimuvad peod on prii sissepääsuga ning toimuvad iga ilmaga. Ühisvaatamise jaoks toimetatakse 14 paika 3x5 meetri suurused mobiilsed LED-ekraanid ning toolid. Kohapealsed korraldajad on hoolitsenud ka lisategevuste eest, et pidu veel meeleolukam oleks. Nii toimub mõnel pool ka käsitöölaat, rahvuslike toodete müük, pakutakse süüa jne.


Huvilisi oodatakse ka Tallinna Vabaduse väljakule, et siis alates kella kahest päeval elada suure LED-ekraani vahendusel otsepildis kaasa laulupeokontserdile.

 

Lisainfo: Kaja Mõts, Rahvakultuuri Keskuse kommunikatsioonijuht, 5300 8302, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo