Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

JAK 0783

Juuli lõpus kohtusid kolmeks päevaks Tõstamaal Ermistu puhkekülas ligi 60 väliseesti õpetajat kogu maailmast, kaugeimad olid tulnud USAst, Austraaliast ja Kanadast.

Suvekoolitusel õppisid õpetajad uutest digiõppevahenditest, eesti keele, ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetamisest, rahvapärimusest ja -tantsudest, lastekirjandusest, looduse- ja muuseumiõppest ja rahvuslikust käsitööst. On, mida oma õpilastele sügisel koolis edasi anda!


2019. aastal on maailmas väljaspool Eestit üle 4000 lapse, kes õpivad eesti keelt kas üldhariduskoolis (Euroopa koolid, Riia ja Stockholmi Eesti Koolid) valikainena (Soomes ja Rootsis) või nädalalõpu koolides või lasteklubides.


Väliseesti õpetajate suvekoolituse korraldasid Eesti Instituut ja haridus- ja teadusministeerium.


VES/Eesti Instituut

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo