Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti raamatumüüja Rahva Raamatu sõnul on kuuldused paberraamatu peatsest surmast tugevasti liialdatud, sest esimese poolaasta müüginumbrid näitavad kasvutrendi - Eesti kodudesse jõudis neli protsenti rohkem raamatuid kui möödunud aasta samal ajal.

Raamatumüüja sõnul näitab e-raamatute müük langustrendi ning paberraamatute ostud on kasvamas, eriti ostab raamatuid noorem põlvkond. Rahva Raamatus ostetakse enim ilukirjandust, seda nii täiskasvanute kui lasteraamatute lõikes.


Kodumaistest autoritest on endiselt väga populaarne Tõnu Õnnepalu, kelle raamat “Pariis. Kakskümmend aastat hiljem” on lugejate poolt väga hästi vastu võetud, samuti tema uudisraamat “Aaker”, mis põhineb kirjaniku Kanada Kotkajärve muljetel.


Eraldi väärib märkimist ebatavaliselt suur luuleraamatute müügi kasv – tipus on Kristiina Ehini luulekogu “Armastusel on metsalinnu süda” ja Doris Kareva koostatud isamaalise luule kogumik “Eesti tunne”, kuhu on koondatud enam kui 400 isamaalist teksti rohkem kui 100 autorilt.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo