Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Meediaärimees Hans H. Luigele kuuluv inkassofirma Julianus omandas 100% konkureeriva inkassofirma AS Lowell Estonia (endise nimega AS Lindorff) aktsiatest. Ülevõtmisega omandas Luik üle 60 000 uue aktiivse võlanõude, tänu millele on nüüd Julianusel Eesti suurim võlgnike andmebaas.

Sadu Eesti ID-kaarte on sel aastal tabanud uus ja ekspertidele seni selgusetuks jäänud probleem, mille tagajärjel need mõne poe või tankla kliendikaardina kasutades lukustuvad ja muutuvad ühegi tuvastatava põhjuseta e-kanalites kasutuskõlbmatuteks. Riik otsib probleemile kiiret lahendust.

 

Laulu- ja tantsupeo kingipoest on võimalik veel peomälestusi soetada. Kui kasutad e-kingipoes koodi SUVI30, saad tavahinnaga tooted -30% soodsamalt. Vaata lähemalt siit: https://laulupidu.100kingitust.ee

 

Aasta esimese kuue kuuga investeeriti Eesti iduettevõtetesse 117 miljonit eurot. Kui 2018. aastal oli kohalike iduettevõtete aastane käive 300 miljonit eurot, siis sel aastal on samast eesmärgist saavutatud 52%. Võrreldes 2018. aasta esimese poolega on iduettevõtete koondkäive kasvanud 3%.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo