Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Finis

Pressiteade. Eesti avaveeujuja “merineitsi” ja Ameerikas elav ujumistreener Merle Liivand disainis kauni kodumaa Eesti ujumistrikoodesse ja -riietesse. Merlega seotud spordiettevõtte SWIMERA OÜ on võtnud sihiks tutvustada Eestimaad ka väljaspool Eestit.

„Eesti disain ja mustrid on maailmamoes vägagi hinnatud ja otsustasime ka SWIMERA tiimiga (koostöös USA ujumistoodete brändiga FINIS), et Eestimaa kaunist loodust ja trikoloori saab ujumisvarustuses kujutada!

 

Kuna mu vend Rauno Liivand on professionaalne fotograaf, siis looduspilte ei pidanud kaugelt otsima!“ avaldas Merle Liivand, kes on varem disaininud ka Kim Kardashiani ning Beyonce tütardele ujumiskostüüme (loe artiklit Kroonikast: https://bit.ly/2KxEl0t )


“Oleme juba esitlenud disaini “Jägala juga”  Saksamaa messil ning Argentiinas ühel üritusel. Klientidele väga meeldisid ning trikoode huvilisi on tulnud nii Ameerikast, Dubaist kui Aasiast. Loodame Eesti disainiga jätkata ja laieneda, sest vett on igal pool maailmas.

 

Meie ujumistrikoodepükstega saab ujuda nii kloorises, soolases või magevees  – igal pool. Võib olla kõige erilisemaks teeb meie toote just nimelt spetsiaalne kangas, mis ei kulu nii kiiresti läbi – on vastupidav kloorile, päikesele, ookeaniveele.

 

Oleme seda katsetanud erinevates kliimades – jäises ja päikeselises!“ andis teada SWIMERA tegevjuht, kes igapäevaselt treenib avavee ujumist ja kes hiljutistel FINA 18.  maailmameistrivõistlustel Lõuna-Koreas saavutas 10km (olümpiaalal)  ujumises 64. ja 5 km 53. koha.


https://finisnordic.eu/toode/ujumistrikoo-jagala-juga/

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo