Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

125490

Kaspar Korjus

JCI ehk Ettevõtlike Noorte Koja rahvusvaheline võrgustik valis enam kui 180 kandidaadi seast maailma silmapaistvamaks nooreks eestlase Kaspar Korjuse, kellele antakse TOYP tiitel järgmisel nädalal Tallinnas toimuval JCI maailmakongressil.


Kaspar Korjus oli e-residentsuse programmi algataja ja meeskonna juhtaastatel 2014–2019. Tema revolutsiooniline vaade tehnoloogiale ja digitaalsele innovatsioonile on viinud maailma uuele mõttetasandile ning andnud Eestile uue eristuva suuna ettevõtluse arendamisel. E-residentsus võimaldab ettevõtete omanikel registreerida Euroopa Liidus asuva ettevõtte, kasutada digiallkirjastamist, tagada juurdepääsu elektroonilistele pangandus- ja makseteenustele ning muudele kõrgel tasemel digiühiskonna teenustele, elavdades Eesti majandust.

 

Praegu on e-residendid loonud Eestis enam kui 6000 ettevõtet. 2017. ja 2018. aastal sai Kasparist maailma kõige tsiteeritum Eesti kodanik ning 2018. aastal pälvis Kaspar Hollandi kuninga, Tema Majesteet Willem-Aleksandri Oranje Nassau ordeni, millega tunnustati tema märkimisväärset panust maailmas.


Ülemaailmse TOYP-programmi raames tunnustatakse noori vanuses 18–40, kes paistavad silma oma tegevusalal märkimisväärsete tulemustega ning positiivsete muutuste algatamisega. Neid noori auhinnates tõstab programmi korraldaja au sisse sotsiaalselt vastutustundlikud liidrid, kes motiveerivad oma tegevusega ka teisi püüdlema silmapaistvate tulemuste ja ühiskondliku vastutustundlikkuse poole.


Varem on eestlastest sellise tiitliga maailmas pärjatud Mart Laar.    

         
VES/jci.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo