Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Tallinna linnavalitsus kiitis heaks 1. juunist 2020 kehtima hakkavad alkoholimüügipiirangud baarides, ööklubides, pubides jt meelelahutusasutustes.

Kehtestatakse järgmised piirangud: jaemüük on kohapeal tarbimiseks keelatud esmaspäevale, teisipäevale, kolmapäevale, neljapäevale ja reedele eelneval ööl ajavahemikul kella 02.00-st kuni 06.00-ni ning laupäevale ja pühapäevale eelneval ööl kella 03.00-st kuni 07.00-ni.

 

Piirangud ei kehti ööl vastu 1. jaanuari, 25. veebruari ja 24. juunit.


Eelnõu seletuskirjas märgitakse, et alkohooli müügi lõpetamine meelelahutusasutustes tööpäevadele eelnevatel öödel kella 02.00-st ja puhkepäevadele eelnevatel öödel kella 03.00-st võimaldab inimestel piisavalt kaua meelelahutusasutuses lõõgastuda.

 

"Mõistlikud alkoholitarbijad on selleks kellaajaks alkoholi tarbimise juba lõpetanud ning vähem mõistlike tervisele ja käitumisele tuleb sunniviisiline alkoholi tarbimise lõpp kasuks."

 

Hotellid ja kasiinod pääsevad piirangutest

 

Piirangud kehtestatakse nende ettevõtjate majandustegevusele, kes tegelevad Tallinna linnas alkoholi jaemüügiga kohapeal tarbimiseks.

 

Piirang ei kehti rahvusvaheliseks liikluseks avatud lennujaama ja sadama hoonetes ainult reisijatele ette nähtud alal asuvas müügikohas, majutusettevõtte fuajees asuvas müügikohas ja majutusruumides ning Tallinna linnavalitsuselt tegutsemiseks nõusoleku saanud mängukohas asuvas müügikohas.

 

VES/ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo