Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Märjamaa tehases valmivad Adam BD ehted, mis kaunistavad enne pühi Macaud, Londonit,  Peterburgi, aga ka Helsingi lennujaama.

Adam BD arendusjuht Martin Makarevitš ütles, et klassikaline lumehelves on suur hitt, mis sobib kogu maailmasse. Ideedevalik on aga sadu lehekülgi pikk ning valged kuusepuud on viimase aja suurim trend. "On läbivad asjad, mis jäävad. Kõige klassikalisem kuusevanik jääb ilmselt alati," arutles Makarevitš.


Valged kuused kaunistavad sel aastal aga Londoni südalinna ja linnavalitsust ning valgeid puid on saadetud ka ookeani taha Ameerikasse. Märjamaa tehases toodetud ehted kaunistavad ka Helsingi Vantaa lennujaama ning omavalitsusi Soomes, Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus.


Makarevitš ütles, et tegelikult toodetakse Märjamaal jõuluehteid aasta läbi. "Tempot tõstame septembris ja praegu on nii, et kui esimeseks advendiks tahetakse kõike üles saada, siis täna, novembri keskel on väga palju tööd tehtud," lausus Makarevitš, et paar töist nädalat on veel ees.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo