Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Soome investoritele kuuluv Asuntosalkku Eesti OY on lühikese ajaga soetanud Tallinnas pooltuhat üürikorterit, mida on kümme korda enam kui neli aastat tagasi.

Asuntosalkku toimetab Tallinnas tütarfirmaga Linnakodu OÜ ning ettevõttele kuulub avalike andmete järgi juba rohkem kui 600 kinnisasja, nende hulgas ka parkimiskohti, panipaiku ja garaaže.

 

Korteriomandeid on 500 ümber, millest lõviosa asuvad kesklinna, Põhja-Tallinna ja Kadrioru uusarendustes, muuhulgas Merko arendatud Noblessneri ja Veerenni kvartalites, aga ka Paepargi piiril Lasnamäel.

 

Ühte majja ostetakse tavaliselt 5-10 korterit.


2015. a. rääkis omanikeringi kuuluv Timo Metsola, et Tallinna hinnatud piirkondades on veel võimalik tootlust saada, Helsinki vastavates piirkondades on investoreil raske midagi enam teenida.

 

VES/PM

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo