Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Valitsus otsustas 30. jaanuaril, et justiitsminister moodustab parvlaev Estonia reisijate ja ohvrite lähedaste taotluse põhjal  ekspertide töörühma, mis esitab märtsi lõpuks aruande  ja ülevaate plaanitavate edasiste tegevuste kohta.


"Ohvrite lähedased on taotlenud Eesti valitsuselt Estonia huku uut uurimist ning enne neile sisulise vastuse andmist tahame saada meie parimatelt ekspertidelt tänast hinnangut uue uurimise võimaliku alustamise ning sellega seotud asjaolude kohta," lausus justiitsminister Raivo Aeg.


Moodustatavat ekspertide töörühma hakkab juhtima justiitsministeeriumi kantsler ning selles on ka välisministeeriumi, majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ning siseministeeriumi esindajad ning erialapädevust omavad eksperdid.


Parvlaev Estonia uppus 28. septembri öösel 1994. aastal sõites Tallinnast Stockholmi.

 

Estonia uppumine on rahuaja suurim merekatastroof Läänemerel, selles hukkus 852 inimest 17 riigist.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo