Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

IMG 0604

Fotol laua otsas rahvastikuminister Riina Solman, Kristi Vinter-Nemvalts ja Andero Adamson (Haridus- ja Teadusministeerium), Marju Rink-Abel ja Sirje Kiin (ERKÜ).
Tekst ja foto: Marju Rink-Abel

 

Eesti valitsuse poolt ellu kutsutud Ülemaailmse Eestluse Koostöökomisjoni istungil 31. jaanuaril 2020 Tallinnas siseministeeriumi ruumides kuulati  töörühmade raporteid siiani tehtud tööst.

 

Töörühmad tegutsevad kaheksal alal – keeleõpe ja haridus; Eesti kuvand, info ja kommunikatsioon; kultuurieksport ja kultuuriseltside koostöö; majanduskoostöö ja investeeringud; konsulaarteenused ja rahvadiplomaatia; noored ja noored täiskasvanud; tagasipöördujad ning rahvuskaaslaste usuline teenimine.

 

Töö jätkub ning järgmine istung on planeeritud toimuma 27. aprillil Tartus.

 

Aasta lõpuks loodetakse töötulemustest koostatud plaaniga valmis saada.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo