Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Maailma vanim harrastuspiltnike ajakiri Amateur Photographer pani kokku soovituse, milliseid sihtkohti külastada algaval hooajal, vahendas Maaleht.


“Reisifotograafia ei peaks olema võitlus inimhordidega,” sedastab loo autor Geoff Harris, et üldtuntud pildistamiskohad kubisevad tänapäeval kõikvõimalikest klõpsutajatest.

 

Seetõttu toob ta esile need maailma nurgad, kus saab teha suurepäraseid fotosid võttekoha pärast trügimata.


Suurbritannias ilmuva ajakirja Euroopale ja Aasiale keskenduvas loetelus on Eesti esindatud koguni kahe paigaga.


Esimesena leiab nimekirjast Hiiumaa, kus kiidetakse paljut pildistamisväärset: lilleaasad, männimetsad, tuletornid, murenev õigeusu kirik, Nõukogude sõjaväest maha jäänud tehnika ja punkrid.


Teiseks Tartu, mis on värskendav alternatiiv rohkelt külastatud Ida-Euroopa fotosihtkohtadele – tihedalt täis üliõpilasi, õllekaid ja “huvitavaid” hooneid.


Kahe sihtkohaga on reisifotograafide abiga kokku pandud tabelis veel Soome (Ahvenamaa ja Kilpisjärvi) ja Vietnam (Ninh Binh ja Sa Dec).


Kogu nimekirja leiab https://bit.ly/2ONNOCV

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo