Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Alates esmaspäevast on kõik Eesti koolid suletud, otsustas valitsuse kriisikomisjon neljapäeval, 12. märtsil. Samuti kehtestatakse uuesti piirikontroll.

Haridusminister Mailis Reps kinnitas ERR uudistele  antud intervjuus, et alates esmaspäevast on suletud kõik koolid, huvikoolid, kutsekoolid, ülikoolid. See tähendab, et õppetöö viiakse ümber kodu- ja kaugõppele.


Lasteaiad jäävad esialgu avatuks, kuid valitsus soovitab lapsevanematel võimalusel lapsed koju jätta.


Minister selgitas, et kriisikomisjoni otsus kehtib seni, kuni olukord normaliseerub, kusjuures iga kahe nädala tagant vaatab valitsus üle, kas seda on vaja jätkata või mitte.


12. märtsil kinnitas Terviseamet kahe uue koroonaviirusesse (COVID-19) nakatunu lisandumise Tartus, üks neist on Tartu ülikooli meditsiinivaldkonna üliõpilane.


12. märtsi õhtu seisuga on terviseamet kinnitanud laboratoorselt 27 COVID-19 juhtu ning on tuvastatud viiruse kohalik levik, ütles terviseameti põhja regionaalosakonna juhataja Ester Öpik.


Öpik ütles, et terviseamet on tõstnud ohutaset ning on tuvastatud, et esineb viiruse kohalik levik riigis.


"Kui varem oli eesmärgiks välja selgitada uusi juhtumeid ja selgitada välja isikud, kes on olnud nendega kontaktis, siis täna uue strateegia kohaselt meie käsitlus muutub – me keskendume põhiliselt haiguse leviku piiramisele, ja kui esinevad rasked juhud, siis ka nende ravimisele, ja see tähendab, et me keskendu enam niivõrd üksikutele juhtumitele," lausus Öpik.


VES/ERR/PM

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo