Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Põhimõtteline kokkulepe Töötukassaga näeb ette, et riik kompenseerib kas koondamise, karantiini või muude majandusraskuste tõttu palgast ilma jäänud inimestele 70 protsenti nende palgast.

Esialgu makstakse toetust kahe-kolme kuu jooksul. Kui on vaja, võib toetust ka pikendada, lubas sotsiaalminister Tanel Kiik.


Ministri sõnul võivad tööandjad, kui nad vähegi suudavad, maksta inimesele kinni ülejäänud 30 protsenti sissetulekust. Või leida neile võimalusel osakoormusega töö. «See oleks inimestele täiendav boonus, mis tähendab, et oma sissetulekus ta ei kaotaks,» märkis Kiik.


Kiik rõhutas, et nad kaaluvad ka haigekassa haiguselehel olijatele esimese kolme haiguspäeva eest riigipoolse hüvitise maksmist.

 

Praegu tuleb teatavasti haigetel esimese kolme päeva palgarahast suu puhtaks pühkida.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo