Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Itaaliat külastava Hiina Punase Risti delegatsiooni juhi sõnul ei pea itaallased piisavalt kinni koroonaviiruse leviku tõkestamiseks kehtestatud piirangutest ning hoiatas, et ainus viis viiruse leviku peatamiseks on kogu majandustegevuse peatamine.

Wuhan võib saada kuu lõpuks viirusest vabaks, esimest korda pandeemia algusest saadik ei avastatud seal kohalikke uusi koroonaviirusesse nakatumisi. Hiinas on viimasest kokkuvõttest alates viirusesse surnud kaheksa inimest. Kokku on riigis viirus nõudnud seega 3245 inimelu.

 

Koroonaviiruse pandeemia ohustab eriti varasemate terviseprobleemide nagu kõrge vererõhu, südame- ja veresoonkonnahaiguste ja diabeedi all kannatavaid inimesi.

 

Paljud võtavad hüpertooniavastaseid ravimeid nagu ACE-inhibiitoreid või Sartani, mille puhul arvatakse, et need võivad soodustada uue koroonaviiruse raskemat kulgu.

 

Diabeediravimite ja levinud valuvaigisti ibuprofeeni puhul kahtlustatakse, et need võivad ülesreguleerida neidsamu ACE2 retseptoreid, mis lubavad SARSi viirusel rakkudesse siseneda.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo