Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

nopri

Joonas ja Tiit Niilo avasid Nopri meierei juures sõida ja osta teenuse.  Foto: Heikki Avent, Eestimaa Talupidajate Keskliit/Maaleht

Koroonaviiruse tõttu soovitatakse vältida kontakte teiste inimestega ning viibida värskes õhus. Nopri talu lõi mitu kärbest ühe hoobiga, kutsudes matkaradadele ning pakkudes sõida ja osta (drive-in) teenusega piimatooteid.


Võrumaal asuva Nopri talumeierei tegevjuht Joonas Niilo rääkis, et sellise teenuse mõte tuli pärast seda, kui nad panid koroonahirmus meiereimaja teisel korrusel asunud talupoe kinni. Võrus oli ju haiguspuhang ja vahemaa pole väga pikk.


„Mõned kliendid nõudsid tooteid ja kuna meil on aiamaja väljas olemas, siis mõtlesime sellise lahenduse,” selgitas ta. Esimesed tellimused on juba tulnud, asi töötab ja kohalikel on võimalik kodu lähedalt Nopri piimatooteid soodsa hinnaga soetada.


Tegelikult saavad seda võimalust kasutada ka kaugemalt tulnud, kes tulevad näiteks lähedal olevatele matkaradadele, et ilusat kevadist ilma nautida.

 

„Kes jalutab siin mõnel matkarajal, siis on võimalus ühe hooga võtta piimakaupa ja miskit muudki,” kutsus Joonas Niilo sõida ja osta teenust kasutama.


Nopri sõida ja osta teenuse ning hinnakirjaga saab tutvuda nopri.ee.

 

VES/Maaleht

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo