Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

anikin

Sergei Anikin.  Foto: Jarek Jõepera/goodnews.ee

 

Pipedrive asus esimese Eesti ettevõttena toetama 9.-12. aprillil toimuvat virtuaalset globaalset häkatoni The Global Hack, kus miljon inimest hakkab lahendama koroonaviirusega seotud väljakutseid.


Pipedrive’i tehnoloogiajuht Sergei Anikin valiti juhtima hariduse suunda, hakates nõustama ligikaudu 300 tiimi mentoreid üle kogu maailma.


Sergei Anikini sõnul tuli vaatamata keerulistele oludele otsus toetada ülemaailmset ettevõtmist kiiresti. “COVID-19 on globaalne mure, mis puudutab meid kõiki ning me peame selle vastu võitlema ühiselt. Me kõik tahame, et see kriis mööduks kiiresti ja nii väikeste tagajärgedega kui võimalik,” sõnas Anikin.


“Ma olen veendunud, et 3300 rahvusvahelist häkatoni tiimi suudavad lihavõtete nädalavahetusel jõuda kreatiivsete lahendusteni, mis leevendavad sotsiaalseid ja majanduslikke probleeme, millega me täna ning ka pärast kriisi silmitsi seisame.”
Globaalsel häkatonil keskendutakse väljakutsetele 11 valdkonnas.


Sergei Anikin hakkab juhtima hariduse suuna tööd. “Kolme lapse isana võin öelda omast kogemusest, et koolide sulgemine on pannud väga keerulisse olukorda nii õpetajad, koolid, lapsed kui ka lapsevanemad, kes kõik peavad leidma lahendusi ja võimalusi koduõppe läbiviimiseks. Mul on hea meel anda oma panus tõhusate ja lihtsasti kasutatavate lahenduste arendamiseks, mis hõlbustavad uues normaalsuses õppimist ja õpetamist,” sõnas Anikin.


Lisaks Anikinile on end mentoritena üles andnud mitmed teised Pipedrive’i tippjuhid, teiste seas inseneeria asepresident Martti Kuldma ja tootearenduse asepresident Janis Rozenblats.


The Global Hack on 9.-12. aprillil toimuv ülemaailmne ettevõtmine, mille algatasid Garage 48, Accelerate Estonia, ja Guaana. Osalejate ülesandeks on 48 tunniga luua lahendused, mis aitaksid leevendada koroonaviirusega seotud probleeme. Auhinnafond parimatele ulatub üle 120 000 euro.


VES/goodnews.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo