Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

14. maist taastus osaliselt reisijate liiklus Tallinna-Helsingi laevaliinidel tööreisideks. Turismireisid pole endiselt lubatud.


Tallinna-Helsingi liinil teenindavad reisijaid Tallinki laevad Megastar ja Star, Viking Line laev Gabriella ja Eckerö Line laev Finlandia, teatas Tallinna Sadam.


Soome valitsus lubab alates 14. maist siseneda Soome Schengeni piirkonna kodanikel, kellel on vajadus reisida Soome töölepingu järgselt või muul vältimatul põhjusel.


Eesti kodanike ja elanike kõrval saavad alates samas päevast Soomest Eestisse isolatsiooninõudeta töö ja õppimise eesmärgil või perekondlikel põhjustel tulla need isikud, kellel on Soome kodakondsus, elamisluba või kelle alaline elukoht on rahvastikuregistri järgi Soomes ja neil ei esine haigusnähte.


Piirikontroll jätkub endiselt nii Eesti kui Soome piiril.


Tallinki kodulehelt saab laevapileteid Rootsi osta alates 1. juunist, kuid see kuupäev võib veel muutuda.


Tallinki kommunikatsioonijuht Katri Link ütles ERR-ile, et piletimüük Tallinna-Stockholmi liinil on küll avatud, kuid pole teada, millal laevaliiklus täielikult taastuda saab.


Täpsed kuupäevad sõltuvad Linki sõnul ametkondade otsustest.


Link lisas, et praegu toimub kaubavedu Rootsiga läbi Paldiski sadama, kus võetakse peale ka üksikuid autoga reisijaid.

 

VES/ERR

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo