Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Air Baltic taasalustab 18. maist lendusid Tallinnast, taastades esialgu neli otseliini Eesti pealinnast. Seega võib juhtuda, et Läti lennufirma hakkab Eestist lendama varem kui Lätist.


Läti riigi enamusosalusega Air Balticu juhatuse esimees Martin Gauss ütles pressiteate vahendusel, et ettevõte tuleb Tallinnasse tagasi kindla eesmärgiga säilitada oma positsiooni nii Eestis kui kogu Baltikumis.


Alates 18. maist lubab Air Baltic otselennuliine Tallinnast Amsterdami, Oslosse ja Kopenhaagenisse. Otselend Vilniusesse alustab alates 25. maist.


Lennufirma on valmis jätkama opereerimisega ka Riia lennujaamast niipea kui saabub luba vastavate institutsioonide poolt.


VES/ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo