Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Portaal Geenius küsis kolmelt suurelt Eestis tegutseva sideoperaatori esindajalt, millal on nad valmis avama 5G-sidevõrgu. Elisa Eesti oli valmis andma väga konkreetse ja avameelse vastuse.


“5G-võrgu rajame eeskätt piirkondadesse, kus täna on võrgu mahud jõudmas oma võimete piirini.

 

Hetkel on meil avatud 5G-pilootvõrk kolmes Tallinna piirkonnas ja meil on võimekus teha 5G antud asukohtades koheselt klientidele kättesaadavaks,” ütles Elisa Eesti meediasuhete spetsialist Taavi Teder.


Tele2 ja Telia esindajate sõnul tekib 5G leviala Eestisse järk-järgult, kuid konkreetseid ajaraame ei olnud kumbki neist valmis avaldama.

 

Geeniusele teadaolevalt on kõigil operaatoritel olemas konkreetsed ajaraamistikud, kuid nad ei soovi neid veel avalikkusega jagada.


Hetkel ei ole veel teada, kas sideoperaatorid peavad võrkudes kasutatavate seadmete osas saama riigilt heakskiidu või mitte.


Suvel jõuab kulminatsioonini 5G sagedusribade konkurss, mille üle vaagisid pikalt mitmed kohtuinstantsid.

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo