Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti osaleb Euroopa Liidu ühisprojektis „Euroopa Liidu solidaarsus Venemaa kodanikuühiskonna organisatsioonidega: abi eakate ja erivajadustega täiskasvanute abistamisega tegelevatele organisatsioonidele“, eraldades selleks 15 000 eurot.


Tegemist on initsiatiiviga, mille eesmärk on toetada Venemaal koroonapandeemiast puudutatud eriti haavatavaid ühiskonnaliikmeid, nagu eakad ja erivajadustega täiskasvanud.

 

Ühisprojekti eesmärk on mittetulundusorganisatsioonide abil tagada puuetega inimestele ligipääs sellistele elutähtsatele kaupadele ja teenustele nagu toit ja esmatarbekaubad, psühholoogiline ja meditsiiniline nõustamine ning abiteenused.


Kokku on osalejad panustanud ühisprojekti 500 000 eurot ning toetustele saavad Venemaa kodanikuühendused kandideerida 2021. aasta maikuu lõpuni.

 

Lisaks Euroopa Liidu riikidele ühiselt on teinud projekti eraldi panused Eesti, Belgia, Itaalia, Luksemburg, Prantsusmaa ja Šveits.


This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo