Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

unnamed

 

Kallid üleilmse eestluse hoidjad!


Täna kakskümmend üheksa aastat tagasi taastasime ühise pingutuse tulemusel oma iseseisvuse, mille eest eestlased Rootsis, Ameerika Ühendriikides, Kanadas, Austraalias ja kõikjal mujal vabas maailmas olid kogu oma elu võidelnud.


Saime tagasi esivanemate rajatud Eesti Vabariigi.


Me oleme teile selle eest tänulikud! Me oleme tänulikud ja hindame kõrgelt väliseesti kogukondade poliitilist ja diplomaatilist tegevust, eksiilvalitsuste Eesti järjepidevuse hoidmist ja Eesti iseseisvuse eest seisnud inimeste vaprust Nõukogude ajal.


Avaldan tänu ka neile paljudele, kes taasiseseisvumisest alates on naasnud kodumaale tööle, poliitikasse nagu nt president Toomas Hendrik Ilves, Aino Lepik von Wirén, Jaan Manitski, Jaan Männik, Ardo Hansson, Rein ja Mare Taagepera, või ka professor Aino Järvesoo, kes oma elu viimased aastad pühendas Eesti rahvastiku teemadele.


Me oleme tänulikud kõigile mujal maailmas elavatele eesti peredele, kes võõrsil elades on leidnud endas jõudu anda oma lastele edasi eesti keelt ja kultuuri!


Oleme tänulikud kõigile, kes hoiavad kodumaaga sidet ja oma südames kohta Eesti jaoks.


Elagu vaba Eesti!


Head taasiseseisvumispäeva meile kõigile!

 

Riina Solman
Rahvastikuminister

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo