Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Poola hakkas tootma maailma esimest uue koroonaviiruse vastast ravimit, mida toodetakse koroonat põdenud inimeste vereplasmast ning see sisaldab suurel hulgal antikehi.

 

Tootjate sõnul on ravim puhastatud kahjulikest kõrvalkomponentidest ning see on ohutu kõigile patsientidele.

 

 

Tallinna ühistranspordis kaob paberpiletite müük, mida seni müüsid sõidukite juhid.

 

Edaspidi saavad ühistranspordi kasutajad osta e-pileteid kõigile Eestis väljastatud Ühiskaartidele, QR-pileteid nii nutitelefoniga kui ka internetist – samuti ka e-tunnipileteid kontaktivaba pangakaardiga esiukse juurest olevast validaatorist.

 

Suurima osta paberpiletite ostjatest moodustavad turistid.

 

 

Valgevene võimud ei lubanud 20. augustil riiki Minski lennujaama saabunud Eesti rahvusringhäälingu (ERR) teleajakirjanikke.

 

"Tundub, et nad on otsustanud, et ei lase praegu välisajakirjanikke riiki," ütles ERR uudiste ajakirjanik Vahur Lauri ERR-i uudisteportaalile.

 

ERR-i reporter ja kaameramees saabusid Minskisse neljapäeva lõuna paiku ning pärast Valgevene võimude keeldumist neid riiki lubada alustasid pärastlõunal koduteed.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo