Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

IMG 7882 2

Foto: Kärt Ulman

 

Tallinn, Stenbocki maja, 8. oktoober 2020 – Valitsuse liikmed otsustasid, et Eesti ühineb eluslooduse deklaratsiooniga (Leader´s Pledge for Nature), mis ühendab juba suurt osa maailma riikidest ja rahvusvahelistest organisatsioonidest.


Deklaratsioonis avaldavad riigid pühendumist pöörata ümber elurikkuste kadu aastaks 2030 ja viia looduskeskkond taastumise teele.


„Deklaratsioon on keskkonda väärtustavate riikide ja organisatsioonide signaal, mis näitab, et praegust elurikkuste hädaolukorda võetakse väga tõsiselt,“ ütles peaminister Jüri Ratas.

 

„Eesti ühineb selle rahvusvahelise kogukonnaga, kes soovib vastu astuda keskkonnakriisidele. Liigirikkus ja puhtam loodus on need väärtused, mille eest tahame seista Eestis ja maailmas.“


Liidrite deklaratsiooni algatasid Austria, Belgia, Belize, Bhutan, Colombia, Costa Rica, Euroopa Liit, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia, Keenia, Monaco, Norra, Peruu, Seišellid, Slovakkia ja UK.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo