Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

IMG E8343

Hiiumaa, Tõrvanina randa on oma kaldus männi ja valge liiva tõttu võrreldud mõnelgi pool veebis Fijiga.   Foto Enriika Vunk

 

Inglismaa fotoajakiri Amateur Photography tõi juunis välja 20 ebatavalist paika, mida tasuks 2020 aastal fotograafina külastada. Nende seas on ka Hiiumaa ja Tartu.


Reisifotograafia ei pea olema võitlus inimmasside vahel, kirjutab Geoff Harris Amateur Photography veebilehel ning annab ülevaate maailma fotogeenilisematest kohadest, mida täna veel pole turistid, teised fotograafid ega instagrammerid vallutanud.

 

Asukohad on välja selekteeritud Amateur Photography lugejate ja professionaalsete reisifotograafide soovituste alusel.


Hiiumaa, Eesti: Üks Eestimaa saartest, mis oli Nõukogude ajal suletud, kuid kuhu täna pääseb meist igaüks.

 

Mitmed Nõukogude aja säilmed eksisteerivad seal senini koos hästi säilinud kauni looduskeskkonnaga.

 

Fotograafide jaoks on saar uhke leid, kus kevadel on saar täis lilleaasasid; männimetsade vahel ringi seigeldes võib kokku sattuda roostetanud Nõukogude tanki, mureneva Vene kiriku, leida mahajäetud sõjaväekalmistu või avastada punkreid ja tuletorne.


Tartu, Eesti: Teine põnev osa Eestist, mis on värske alternatiiv palju külastatud Ida-Euroopa teistele sihtkohtadele. (Eestit peetakse täna küll Põhja-Euroopa piirkonnaks üheskoos Läti ja Leeduga – toim.)

 

“See heas mõttes pentsik osa Eestimaast koosneb peamiselt üliõpilastest, maaalustest pruulikodadest ja põnevatest ehitistest,” tutvustas Tartut Amateur Photography lugeja Matthew Wackett, kes soovitas lisaks külastada ka Riiat.


10 esimese kauni paiga hulgas olid veel Camargue, Lõuna-Prantsusmaa; Kilpisjärvi, Soome; Blåvandi rand, Taani; Sofia, Bulgaaria; Kosovo; Meteora, Kreeka ja Fez, Maroko.


VES/eestifoto.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo