Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Välisminister Eva-Maria Liimets kritiseeris Euroopa Liidu välispoliitikajuhi Josep Borrelli tegevust tema külaskäigul Moskvasse ning teatas, et soovib Borrelliga sel teemal rääkida.


Liimetsa hinnangul oli vale visiidi ajastus ja ta taunis seda, et Borrell ei saavutanud kohtumist ei Vene opositsiooniliidri Aleksei Navalnõi ega ka tema lähedastega;

ei tunnistanud, et mõned EL-i liikmesriigid on nõudnud Venemaale täiendavate sanktsioonide kehtestamist ega mõistnud hukka Venemaa jätkuvat agressiooni Ida-Ukrainas ning Krimmi annekteerimist.

 

Eesti välisministri sõnul oli ka küsitav see, et Borrell õnnitles Venemaad Sputnik-V vaktsiini loomise eest ja et Eestile valmistas pettumust meie suurima liitlase Ameerika Ühendriikide kritiseerimine pressikonverentsil.

 

VES/VM

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo