Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

20210324

 

Saaremaa vald kingib sel aastal sündivatele valla uutele elanikele viikingi-logoga bodid, kuna 2021 aasta on kuulutatud viikingiaastaks. Bodidele otsitakse praegu valmistajat.


Bodid (onesie, ühes tükis beebirüü) antakse üle pidulikul tseremoonial koos sünnikirjadega ning rõhutamaks viikingiaastat on bodile peale trükitud logo “Viikingiks sündinud”.


Beebidele sünnikirjade andmise traditsioon on Saaremaa vallavalitsusele üle tulnud pärast ühinemist endistelt valdadelt ja linnalt.

 

Saaremaa valla ajal on üritus toimunud Kuressaare kultuurikeskuses keskmiselt kuus korda aastas ehk iga paari kuu tagant ning sinna on oodatud paarikuused titad ja nende vanemad.

 

“Arvestades praegust keerulist olukorda ei ole järgmine sünnikirjade üleandmise kuupäev veel kindel. Aga see tuleb kindlasti!” sõnas Ottis.


Saarte Hääl

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo