Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Reformierakonnast välja visatud Silver Meikar ei pea õigeks, et Reformierakonnas sisulist sisedebatti ei toimu ning tema sai karistada probleemidele tähelepanu juhtimise eest. «Täna informeeriti mind sellest, et Reformierakonna juhatus on otsustanud mind erakonnast välja arvata. Kahjuks ei kutsutud mind koosolekule ning otsuses ei ole põhjendused välja toodud,» kirjutab Meikar oma blogis 24. oktoobril.  «Aastate jooksul on erakond palju muutunud. Ma ei pea õigeks, et liberaalses erakonnas sisuliselt sisedebatti ei toimu ning probleemidele tähelepanu juhtimise eest käivitatakse karistusaktsioonid,» leiab Meikar.  Ta meenutab, et on Reformierakonna liige olnud 15 aastat, pannud Tartus aluse erakonna esimesele noorteorganisatsioonile ning töötanud aastaid erakonna edu nimel. «Mul on kahju, et ei suutnud õigel ajal mõista, kuhu poole erakond on liikumas ning ka püüd erakonna sees muutust saavutada ei olnud edukas. Lisaks musta raha probleemile olen juhtinud tähelepanu nii sisedemokraatia puudumisele kui ka ülbusele avalikkusega suhtlemisel. Minu erakonnast väljaarvamine neid probleeme olematuks ei muuda,» tõdeb Meikar napis arvamuses. Reformierakonna juhatus otsustas 24. oktoobril ühehäälselt Silver Meikari erakonna nimekirjast välja arvata.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo