Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Valitsuse pressikonverentsil 15. novembril kinnitasid majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts ja peaminister Andrus Ansip, et on võimalik, et Estonian Air lõpetab tegevuse pankrotiga. Parts rääkis, et esimene variant on, et Estonian Air lõpetab tegevuse maksejõuetuse kaudu. Teine valik oleks, et finantseerida Estonian Airi iseseisvat jätkamist. Parts rõhutas, et täna otsust ei langetatud.  Ta ütles, et kolme nädala pärast ollakse detailides täpsemad ja lõplik otsus tehakse uue aasta esimese kvartali jooksul. Ansip rõhutas, et Estonian Airi pankrot pole see variant, mida valitsus eelistaks. Oma varasemad sõnad "pankrotti ei tule mingil juhul" võttis ta siiski tagasi. Partsilt uuriti, kui palju riik Estonian Airi investeerima peaks, kuid täpselt numbrit minister öelda ei osanud. Ta selgitas, et kõik sõltub sellestki, kas Euroopa Komis-jon annab valitsusele loa Estonian Airi rahaliselt aidata või mitte.  

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo