Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

6. detsembril US Art Gallerys toimunud pidulikul tseremoonial kuulutati Aadu Luukase missioonipreemia 2012 laureaadiks Tartu Ülikooli Narva Kolledži direktor Katri Raik, kes pälvis laureaadipreemia väärtusega 32 000 eurot. Ülejäänud viit nominenti auhinnati 6400 euroga. Esmakordselt said preemiarahast osa ka ülejäänud viis kandidaati, keda tunnustati 6400 euroga. Nominendipreemia pälvisid spordielu edendaja Igor Šinkevitš, peapiiskop Andres Põder, lasteportaalide looja Janika Leoste, kuulmispuudega laste heategevusorganisatsioon MTÜ EMERK Audiere ning põhikooliealistele lastele suunatud kristlik heategevusorganisatsioon MTÜ Lastekeskus Tähetorn. "Aadu Luukase missioonipreemia on minu jaoks suur au ja tunnustus," ütles Aadu Luukase missioonipreemia laureaat Katri Raik. "Meil on Aadu Luukasega nii mõndagi ühist - ka tema pühendus venelaste ja eestlaste lõimimisele, millest on saanud mõnes mõttes minu elutöö. Samas väga palju on veel teha ning Aadu Luukase kogemuses on palju õppimisväärset, mida tulevikus tahan rakendada." „Eestis on tavaline, et oma panuse eest ühiskonnas saavad sageli tunnustatud suured organisatsioonid, kuid palju harvem isikud, kes on reaalselt nende organisatsioonide käima panevaks jõuks. Üheks selliseks inimeseks on Narva Kolledži direktor ja Ida-Virumaa hariduse eestvedaja Katri Raik," lausus Aadu Luukase Sihtasutuse nõukogu otsust kommenteerides selle esimees Indrek Luukas.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo