Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti Välisministeerium kutsus välja Ameerika Ühendriikide suursaadiku Jeffrey D. Levine’i, saamaks selgitusi nuhkimisskandaali kohta. «Välisministeeriumi kantsler Alar Streimann kohtus 3. juulil Ameerika Ühendriikide suursaadiku Jeffrey D. Levine’iga, kes oli kutsutud välisministeeriumisse, et saada selgitusi seoses meedias avaldatud häirivate väidetega, et USA on teostanud jälitustoiminguid ELi institutsioonide, liikmesriikide diplomaatiliste esinduste ja kodanike suhtes,» ütles BNSile välisministeeriumi pressiesindaja.

«Eesti peab internetivabadust väga oluliseks põhimõtteks, oleme internetivabaduse koalitsiooni liige ja tulevane eesistuja. Lähtume aluspõhimõtetest, et andmete kaitstus ja inimeste privaatsus internetis peab olema tagatud,» ütles BNSile välisminister Urmas Paet. Pressiesindaja märkis, et ka teised ELi liikmesriigid ja Euroopa Komisjon on pöördunud USA poole, et saada selgitusi internetitegevuse jälgimise ning väidetava ELi institutsioonide pealtkuulamise kohta. «Euroopa Liidu välisasjade ja julgeolekupoliitika kõrge esindaja Catherine Ashton jätkab liikmesriikidega koordineeritult Ameerika Ühendriikidega antud teemal suhtlemist,» lisas ta. «Loodetavasti saavad Euroopa Liidu liikmesriigid peatselt ammendavad vastused,» sõnas Paet. Teated, et USA riiklik julgeolekuamet (NSA) kuulas pealt ELi ametiruume ja saatkonnahooneid Brüsselis ja Washingtonis on tekitanud muret ja pahameelt üle Euroopa. Postimees

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo