Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

kerttu veskeKerttu Veske.

 

Haapsalust pärit näitleja Kerttu Veske sai filmirolli Warner Bros filmistuudio uues komöödias "The Intern", mille režissöör on Nancy Meyers ning kus peaosi mängivad Anne Hathaway, Robert De Niro ja Rene Russo, kirjutab ajaleht Läänlane.


New Yorgi draamakunstide konservatoorium (New York Conservatory for Dramatic Arts, NYCDA) teatas oma Facebooki leheküljel 16. juulil: "Meie vilistlane Kerttu Veske sai just rolli uues Warner Bros mängufilmis: The Intern, milles mängivad peaosi Robert De Niro ja Anne Hathaway. Palju õnne Kerttu!!!"


Seda kinnitas samal päeval oma Facebooki leheküljel ka Kerttu Veske ise: "Pärast nädalaid kestnud prooviesinemisi, intervjuusid ja proove olen ma valmis oma esimese Warner Bros filmi teiseks tööpäevaks koos Robert De Niro ja Anne Hathawayga. Viis nädalat on veel ees."


Kerttu Veske on Eestis mänginud telesarjades "Saladused", "Ühikarotid" ja "Kättemaksukontor" ja oli peaosas HÕFFilgi linastunud lühimängufilmis "Leipzigisse". NYCDA lõpetas ta 2013. aastal.

 

Õhtuleht

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo