Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Venemaa kehtestab täieliku impordikeelu Euroopa Liidu, Ameerika Ühendriikide, Austraalia, Kanada ja Norra sea-, looma- ja linnulihale, kalale ja teistele meresaadustele, puu- ja köögiviljadele, piimale, juustule ja teistele piimatoodetele, teatas  Venemaa peaminister Dmitri Medvedev.


Ta ütles, et allkirjastas 6. augustil väljaantud presidendi seadluse alusel sellekohase valitsuse määruse, vahendas Vedomosti.ru. Impordikeeld kehtestati "riiklike huvide kaitse eesmärgiga".


Medvedevi sõnul ei vastanud Venemaa kaua aega lääneriikide sanktsioonidele, oodates oma partnerite meelemuutust, kuid seda ei tulnud.


Sanktsioonid kehtestatakse üheks aastaks, "kuid kui meie partnerid demonstreerivad konstruktiivset lähenemist", on valitsus valmis embargo tähtaja ümber vaatama, lisas Venemaa peaminister.


ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo