Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

ansipAndrus Ansip Euroopa Parlamendi ees.   Foto: Postimees

 

Euroopa Parlamendi siseturu ja tarbijakaitse komisjon kiitis ühehäälselt heaks Andrus Ansipi kandidatuuri Euroopa Komisjoni digitaalse siseturu asepresidendiks.


6. oktoobril toimunud kolme tunni pikkusel kuulamisel esitasid europarlamendi liikmed Ansipile peamiselt digiteemalisi küsimusi.


Endine peaminister rääkis nii netineutraalsusest kui 28 liikmesriigi IT-regulatsioonidest, mis takistavad arengut.


Ansip kõneles ka vajadusest juurutada programmeerimise õpe kooliharidusse, tuleviku mobiilitehnoloogiatest, ACTA-st ja hädadest, mis vaevavad interneti otsingumootoreid.


Euroopa Parlamendi kuulamisel vastas Andrus Ansip Indrek Tarandi esitatud ingliskeelsele küsimusele tema mineviku kohta, et eestlased teavad, mida ta on elu jooksul teinud ning tal pole midagi varjata.


Tarandi sõnul on tal probleem Ansipi väitega, et ta on Euroopameelne. «Kas 10 aastat kommunistlikus parteis on ka demokraatlik? Millist usaldust tahate parlamendilt saada, kui te blufite siin,» küsis Tarand.


Ansip vastas, et Eesti inimesed teavad tema kuulumisest kommunistlikku parteisse. «Meie inimesed teavad ka, et olin Eesti suuruselt teise linna linnapea kuus aastat.

 

Inimesed teavad, et mind on neli korda valitud parlamenti ja seda vaatamata sellele, et nad teadsid üksikasju minu mineviku kohta. Möödunud Euroopa Parlamendi valimistel hääletasid eestlased minu ja mu erakonna poolt. Mina ja mu erakond saime kõige rohkem hääli europarlamendi valimistel.

 

Minu minevik on läbipaistev, mul pole midagi varjata,» lausus Ansip.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo