Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Venemaa peaminister Dmitri Medvedev kinnitas USA telekanalile CNBC antud usutluses, et Venemaa pole huvitatud Nõukogude Liidu taasloomisest ning väljendit "venelased tulevad" kasutavad väikeste riikide juhid poliitilise eliidi konsolideerimiseks enne parlamendivalimisi.


Ajakirjaniku küsimusele, kas Eesti valitsus peaks kartma, et president Vladimir Putin ja peaminister Dmitri Medvedev mingil hetkel tulevad nö kaitsma kohalikke venelasi, märkis Medvedev, et võimatu on taastada seda, mis on juba kadunud.


"Maailm on muutunud. Nõukogude liitu enam pole.

 

On Vene Föderatsioon oma konstitutsiooniga. See konstitutsioon hõlmab väärtushinnanguid, millega arvestab absoluutne enamus inimkonnast ja täpsemalt: prioriteet on inimõigused, demokraatia, eraomandi kaitse, turumajanduse põhimõtted, jne.

 

Seepärast keegi ei taha minna tagasi, teed minevikku pole," märkis Medvedev.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo