Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Esmaspäeval, 27. oktoobri pärastlõunal avas 15-aastane poiss Viljandi Paalalinna koolis tunni ajal relvast tule, mille tagajärjel sai surma sama kooli saksa keele õpetaja Ene Sarap.


Noormees oli sama kooli õpilane, tal puudus varasem kriminaalne taust. Õpetajate iseloomustusel oli tegemist vaikse lapsega, kes õppis üle keskmise hästi. Tulistamise ajal viibis klassis veel 4 õpilast, kes keegi kannatada ei saanud.


Prokuratuuri pressiesindaja Kadri Tammai ütles Postimehele, et poiss kasutas veretööks oma isa seaduslikku relva ning uurimine peab muu hulgas selgitama, kuidas revolver poisi kätte sattus.


Poiss on kinni peetud, kuid viibib hetkel arstide järelevalve all. Arstide arvamuse kohaselt vajab noormees viivitamatult ravi. Edasine sõltub paljuski arstide hinnangutest ja järeldustest.


Esialgsel ülekuulamisel ütles poiss uurijale, et tunnistab oma tegu. Noormehe arvates ei olnud tema ja saksa keele õpetaja omavaheline läbisaamine hea, kuid tunnistas samas, et pole sellest teistele koolitöötajatele ega vanematele rääkinud.

 

Prokuratuur juhib tähelepanu, et tegemist on esialgsete andmetega ning kahtlustatava poolt antud selgitused ja kuriteo motiiv vajavad täiendavat kontrolli.


Uurimine ja kohtuekspertiis võib võtta mitu kuud.

 

VES/Postimees

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo