Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Venemaa president Vladimir Putin esitas Vene-Eesti piirileppe riigiduumale ratifitseerimiseks, öeldakse neljapäeval, 19. märtsil Kremli veebilehel.


Eelnõu puudutab Eesti-Vene maismaa- ja merepiiri leppeid, mis määravad muuhulgas kindlaks piiri kulgemise ka Narva ja Soome lahes.


Välisminister Keit Pentus-Rosimannuse sõnul on see vajalik samm, et piirilepingute ratifitseerimine edasi liiguks.


Eesti eelmine välisminister Urmas Paet ja Venemaa välisminister Sergei Lavrov allkirjastasid Eesti-Vene riigipiiri ning Narva ja Soome lahe merealade piiritlemise lepingu Moskvas möödunud aasta 18. veebruaril.


Riigikogus läbis Eesti ja Venemaa vahelise riigipiiri lepingute ratifitseerimise eelnõu esimese lugemise möödunud aasta aprillis, samas langeb eelnõu riigikogu praeguse koosseisu volituste lõppedes menetlusest välja.


Varem on poliitikud kinnitanud soovi jälgida eelnõu menetlemisel Venemaa-poolset ratifitseerimise käiku ja kiirust, mis tähendab, et lõpphääletusele ei jõua see enne, kui Venemaa parlament on jõudnud sama kaugele.

 

VES/Postimees

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo