Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

maybaumUSA riskikapitaliettevõte Matrix Partners teatas, et Eesti start-up ettevõtja, GrabCAD’i asutaja ning tegevjuht Hardi Meybaum alustab investeerimisettevõttes tööd partnerina. Meybaum hakkab tegelema varajase faasi ettevõtete investeerimise ja nõustamisega.

 

Matrix Partners oli ka GrabCAD’i esimene institutsionaalne investor.

 

GrabCAD’i, millest on Meybaumi juhtimisel saanud üks maailma juhtivaid pilves baseeruvaid koostööplatvorme, ostis 2014. aastal Stratasys.


Hardi Meybaum märkis, et GrabCAD’i ülesehitamisel ja arendamisel pakkus Matrix talle olulist tuge, mistõttu hindab ta kõrgelt hea mentori väärtust varajase faasi ettevõttele.

 

«Matrix on minu hinnangul riskikapitaliettevõtte ideaal – meeskond on südamega asja juures ning pakub ettevõtjale igas küsimuses tuge. Minu eesmärk on seda traditsiooni jätkata ning ootan põnevusega, et saaksin oma kogemusi ja teadmisi jagada uute alustavate ettevõtetega,» rääkis Meybaum.


Meybaum hakkab ettevõttes tegelema rahvusvaheliste investeeringutega, baseerudes igapäevaselt Matrix’i kontoris USA-s Cambridge’is.

 

Konkreetsemalt huvitavad Meybaumi vertikaalsed kogukonnad, riistvara ning business-to-business teenustarkvara.

 

«Usun, et horisontaalse teenustarkvara ja kogukondade aeg on läbi. Riistvara valdkonnas on praegu samuti muutuste ajad, mis on minu jaoks eriti põnev, kuna riistvaras on ka minu juured ja taust,» sõnas Meybaum.


Matrix Partnersi partner David Skok ütles, et Hardi pole üksnes erakordne ettevõtja – ta on ka nõuandja, kelle poole pöörduvad teised ettevõtjad abi saamiseks.

 

«Hardi on visionäär, kellel on selge arusaam, mis suunas turud liiguvad, mis on hea toote omadused ning kuidas partnerite ja klientidega õigeid tehinguid läbi viia.

 

Oleme veendunud, et Hardi kogemus ja teadmised toovad asutajatele olulist väärtust,» lausus Skok.


Meybaum alustas Eestis karjääri insenerina.

 

Tema asutatud GrabCAD’i saatis läbimurdeline edu rahvusvahelisel tasandil – täna kasutab seda 2,2 miljonit inseneri üle kogu maailma.

 

Pärast GrabCAD’i müüki Stratasysile on Meybaum töötanud ettevõttes tegevjuhina ning samal ajal olnud tegev ingelinvestorina, nõustanud mitmeid varajase faasi ettevõtteid ning inkubaatoreid.


Matrix Partners töötab varajase faasi iduettevõtete juhtidega, eesmärgiga võimendada nende potentsiaali.

 

Oma kogemuse ja pühendumusega aitavad ettevõtte partnerid idufirmadel saavutada edu.

 

Hiljutiste Matrix’i investeeringute hulka kuuluvad: Oculus VR, Zendesk, Hubspot, Polyvore, Lever, Poynt ja Namely. Matrix Partners asutati 1977. aastal.

 

Ettevõttel on kontorid USA-s nii ida- kui ka läänerannikul (Palo Alto ning Cambridge), Shanghais, Pekingis, Mumbais, ja Bangalore’is.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo