Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Tallinnas toimus 15. - 18. juunil rahvusvaheline küberkonflikti konverents, kus üheks peaesinejaks oli Melissa Hathaway, endine USA presidendi nõunik küberjulgeoleku alal.
Hathaway tegutses "küberpealikuna" nii president Bushi kui ka Obama administratsioonis. Tema juhtimisel töötati välja mitmed küberjulgeoleku võtmedokumendid, mis loovad tervikliku nägemuse Ühendriikide digitaalse infrastruktuuri kaitsest. Hathaway loobus ametist pärast küberjulgeoleku ülevaate valmimist 2009. aasta sügisel ning siirdus erasektorisse.
Küberkonflikti konverentsi avas Draamateatris 16. juunil president Toomas H. Ilves, öeldes, et infotehnoloogia on tänapäeva suur võrdustaja, mis võimaldab ka väheste vahenditega saavutada suuri tulemusi nii heas kui halvas.
Tegemist on kolmanda küberkaitse kompetentsikeskuse poolt korraldatava rahvusvahelise konverentsiga, mis tõi kokku nii küberjulgeoleku strateegilised, tehnilised kui ka juriidilised eksperdid.
Ürituse esinejate seas olid ka tunnustatud krüptoloog Bruce Schneier, viirusetõrje ekspert Mikko Hyppönen, turvaanalüütik ja "valge häkker" Charlie Miller ja mitmed teised nimekad eksperdid.              VES/BNS

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo